Polowanie na jelenie Rusa

Termin: II połowa czerwca (rykowisko)

Ilość dni: 7 dni pobytu (2 dni polowania)

Miejsce: cała wyspa Mauritius

Grupa: minimum 2 myśliwych (plus osoby towarzyszące)

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w polowaniu na egoztycznej wyspie Mauritius. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, gdzie błękit Oceanu zlewa się z błękitem nieba. Oferta skierowana przede wszystkim dla wyjazdów rodzinnych, gdyż w cenie polowania zawarty jest pobyt dwóch osób (myśliwy + osoba towarzysząca).

Polowanie odbywa się w górach wyspy Mauritius, podczas rykowiska jeleni Rusa. Okres godowy tych zwierząt jest bardzo zbliżony do rykowiska jelenia europejskiego. Poluje się z podchodu do ryczącego byka. Do odstrzału przeznaczone są tylko medalowe osobniki.

Pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu, położonym nad brzegiem Oceanu Indyjskiego. Wszystkie usługi hotelowe (siłownia, strefa wellnes & spa, golf, sport wodne, etc.) zawarte są w cenie pobytu. Oferta w opcji „all inclusive” obejmująca napoje alkoholowe i wspaniałe smakołyki regionalnej kuchni. Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu łodzią na połowy ryb (tuńczyki, marliny, mieczniki).

Polowanie jedyne w swoim rodzaju: na majestatycznego zwierza, podczas wspaniałego ryku godowego, połączone z bajkową scenerią. 

© 2014 MarcoPolo Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: MadeNet.pl