Aktualności

Relacja z polowania na kozice w Słowenii

W sierpniu bieżącego roku grupa myśliwych z Biura Polowań MARCO POLO polowała na kozice w Słowenii. Zamieszczamy kilka zdjęć z tego wyjazdu.

Relacja z polowania w Braci Łowieckiej

Jest nam miło poinformować, iż w sierpniowym numerze "Braci Łowieckiej" znalazła się relacja z polowania w Kanadzie, które było organizowane przez Biuro Polowań MARCO POLO. Reportaż zamieścił nasz klient, kol. Artur E. Janiga. Zachęcamy do lektury tego tekstu.

RPA

W czerwcu tego roku po raz kolejny udaliśmy się na polowanie do Republiki Południowej Afryki, do miejsca, które przyciąga jak magnes. Piękne rejony Free State i Limpopo urzekły nas jak zawsze swoimi urokami i bogactwem zwierzyny łownej. Ogromna satysfakcja z udanego polowania jak i świetnej ogranizacji zachowają się na zawsze w naszej pamięci.

Rosyjskie tokowiska

Wiosną tego roku, kolejna grupa myśliwych z Biura...

Afrykańskie antylopy

W kwietniu br. po raz kolejny grupa myśliwych Biura Polowań MARCO POLO odwiedziła Republikę Południowej Afryki. Polowanie odbyło się w prowincji Limpopo, niedaleko Parku Krugera. Celem polowania były antylopy oraz guźce. Pogoda bardzo dopisała. Było miłe ciepło, które  usprawniło łowy i  korzystnie wpłynęło na humory myśliwych, zmęczonych europejską, zimną i zmienną pogodą.  Myśliwi powrócili do Polski z pięknymi trofeami....
© 2014 MarcoPolo Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: MadeNet.pl