Aktualności

Gwizdowisko - polowanie na jelenie sika

Październik to miesiąc, w którym odbywają się gody jeleni sika, czyli tzw. gwizdowisko. Jelenie sika są w Polsce rzadkością, jednak nasi południowi sąsiedzi mają bardzo liczną populację i przepiękne gwizdowiska. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z polowania w Czechach na „jelenia wschodniego” – jak często określa się ten gatunek.

Republika Południowej Afryki - Jesienna wyprawa

W październiku grupa myśliwych Biura Polowań MARCO POLO odwiedziła po raz kolejny Republikę Południowej Afryki. Polowanie było bardzo udane. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjazdu.

Artykuł w "Braci Łowieckiej" nr 10/2016

"Informujemy, iż w październikowej „Braci Łowieckiej” ukazał się artykuł o polowaniach organizowanych przez Nasze Biuro Polowań na jelenie sika w Czechach. Łowy na jelenie sika odbywają się podczas okresu godowego – gwizdowiska. Zapraszamy do lektury."

Bukowisko w Estonii

Bukowisko łosi było w tym roku bardzo emocjonujące dla Naszych myśliwych. Trudność podchodu, spryt zwierzyny i ciepła jesień podniosły poprzeczkę dla pozyskania wymarzonego trofeum. Polowanie na wab podczas okresu godowego łosi jest jednym z ciekawszych polowań, organizowanych przez Nasze biuro. W tym roku św. Hubert obdarował jednego z Naszych myśliwych wspaniałym łopataczem, któremu zabrakło tylko dwóch punktów do brązowego...

Materiał z polowań organizowanych przez Nasze Biuro Polowań w Estonii

We wrześniowym numerze „Braci Łowieckiej” znalazł się materiał z polowań organizowanych przez Nasze Biuro Polowań w Estonii. Zachęcamy wszystkich do lektury niniejszego tekstu (materiał dostępny w załączniku). Darz Bór!
© 2014 MarcoPolo Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: MadeNet.pl