Aktualności

Artykuł w "Braci Łowieckiej"

W sierpniowym numerze BRACI ŁOWIECKIEJ ukazał się reportaż z Naszego polowania w Rosji na sarny syberyjskie. Chętnych zapraszamy do lektury tego materiału.

Artykuł w "Braci Łowieckiej"

W czerwcowym numerze „Braci Łowieckiej” ukazał się artykuł z wyjazdu Naszej grupy myśliwych na polowanie do Azerbejdżanu na tury dagestańskie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z treścią tego reportażu.

Rosja - polowanie na głuszce i cietrzewie

W kwietniu kolejna grupa myśliwych Biura Polowań MARCO POLO uczestniczyła w polowaniu na głuszce i cietrzewie w północnej Rosji. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z tego wyjazdu. Darz Bór!

Czechy - polowanie zbiorowe na jelenie sika

Okolice Mariańskich Łaźni to miejsce, gdzie bytuje największa w Europie dzika populacja jeleni sika. Oprócz polowań indywidualnych, nasi południowi sąsiedzi organizują też łowy zbiorowe. W styczniu grupa ok. 30 myśliwych Biura Polowań „Marco Polo” uczestniczyła w takiej właśnie zbiorówce. Ilość jeleni „wschodnich” w łowisku i na pokocie robiła wrażenie, szczególnie jeśli dodamy, iż przy takiej liczbie strzelb...

Chorwacja - polowanie na niedźwiedzie

W listopadzie kolejna grupa myśliwych z Biura Polowań „Marco Polo” odwiedziła Bałkany. Polowanie na największego drapieżnika Europy – niedźwiedzia brunatnego, zakończyło się pełnym sukcesem. Zapraszamy Państwa do obejrzenia foto-relacji z wyjazdu do Chorwacji na niedźwiedzie. Darz Bór!
© 2014 MarcoPolo Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: MadeNet.pl