Aktualności

Rosyjskie bezkresy

Wiosenne tokowiska głuszców i cietrzewi to niezapomniane chwile dla każdego myśliwego. W kwietniu br. kolejna grupa myśliwych z Biura Polowań MARCO POLO odwiedziła rosyjskie bezkresy w poszukiwaniu tej cudownej pieśni. Budząca się z zimowego snu rosyjska tajga, obdarowała nas pięknym trofeum. Niezapomniane chwile udało się uchwycić okiem obiektywu. 

Łowy na żubry w Białorusi

Biuro Polowań MARCO POLO zaprasza do zapoznania się ze zdjęciami z Naszej wyprawy do Białorusi. Polowanie było zorganizowane w obwodzie łowieckim Białoruskich Lasów Państwowych. Powierzchnia łowiska wynosi ponad 50.000 ha, populacja żubra na tym terenie szacowana jest na ok. 1000 osobników. Przy tak dużym zagęszczeniu tych królewskich zwierząt, już pierwszego dnia udało się nam upolować złotomedalowego osobnika.

Polowanie na kozice podczas rui

Polowanie w Alpach zachwyca myśliwych o każdej porze roku. Jednak najpiękniejsze łowy są podczas rui kozic w listopadzie. Wtedy to właśnie można strzelić medalowego capa. Przekonała się o tym grupa myśliwych zaprzyjaźniona z Naszym Biurem. Na trzy strzelone capy, dwa były medalowymi osobnikami. Szczęśliwym zdobywcom tych pięknych trofeów szczerze gratulujemy. Darz Bór!

Polowanie w Limpopo i Free State

Republika Południowej Afryki jest dla Naszego biura jednym z najczęściej wybieranych kierunków podróży łowieckich. Kolejna grupa myśliwych polowała z Naszym biurem w dzielnicy Limpopo i Free State. Zachęcamy do zapozania się ze zdjęciami z tego wyjazdu.

Polowanie na gwizdowisku jeleni sika

Grupa myśliwych z Biura Polowań MARCO POLO polowała w październiku na gwizdowisku jeleni sika. Obwód Nasz znajduje się w okolicy Mariańskich Łaźni (przy granicy z Niemcami) i jest terenem, gdzie występuje najliczniejsza populacja jelenia sika w całej Europie. Polowanie w takim łowisku podczas okresu godowego jest wspaniałą przygodą. Załączmy zdjęcia z tego wyjazdu.
© 2014 MarcoPolo Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: MadeNet.pl