Namibia - łowieckie eldorado "Czarnego Lądu"

Namibia jest celem podróży zdecydowanej większości myśliwych pragnących przeżyć łowiecką przygodę na „Czarnym lądzie”. Farmy łowieckie są doskonale przygotowane do polowania, obsługa łowiecka jest wysokiej jakości a jakość trofeów (szczególnie w odniesieniu do antylop) jest jedną z najwyższych na świecie.

Najlepszym terminem polowania jest okres polskiej wiosny czyli od marca do maja lub polskiej jesieni, tj. okres wrzesień – listopad. W obu czasokresach wyjazdy łowieckie są bardzo polecane, a myśliwi wracają do kraju z bagażem wspaniałych wrażeń i miłych wspomnień.

Nasz wyjazd miał miejsce w kwietniu. Polowaliśmy na bardzo dużej farmie (ok 45.000 ha) w całości przeznaczonej tylko do polowania – brak hodowli bydła, drobiu, itp. Spokój, cisza, profesjonalni, zawodowi myśliwi sprawili, że polowanie zakończyło się sukcesem wszystkich uczestników i powrotem do Polski z wymarzonym trofeum.

Jak zawsze przy takim wyjeździe ostatni dzień był przeznaczony na zwiedzanie Windhoek – stolicy Namibii. Zapraszamy na krótką fotorelację z tego polowania.

Dodatek: Galeria zdjęć

© 2014 MarcoPolo Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: MadeNet.pl