Aktualności

Bukowisko w Estonii

Bukowisko łosi było w tym roku bardzo emocjonujące dla Naszych myśliwych. Trudność podchodu, spryt zwierzyny i ciepła jesień podniosły poprzeczkę dla pozyskania wymarzonego trofeum. Polowanie na wab podczas okresu godowego łosi jest jednym z ciekawszych polowań, organizowanych przez Nasze biuro. W tym roku św. Hubert obdarował jednego z Naszych myśliwych wspaniałym łopataczem, któremu zabrakło tylko dwóch punktów do brązowego...

Materiał z polowań organizowanych przez Nasze Biuro Polowań w Estonii

We wrześniowym numerze „Braci Łowieckiej” znalazł się materiał z polowań organizowanych przez Nasze Biuro Polowań w Estonii. Zachęcamy wszystkich do lektury niniejszego tekstu (materiał dostępny w załączniku). Darz Bór!

Relacja z polowania na kozice w Słowenii

W sierpniu bieżącego roku grupa myśliwych z Biura Polowań MARCO POLO polowała na kozice w Słowenii. Zamieszczamy kilka zdjęć z tego wyjazdu.

Relacja z polowania w Braci Łowieckiej

Jest nam miło poinformować, iż w sierpniowym numerze "Braci Łowieckiej" znalazła się relacja z polowania w Kanadzie, które było organizowane przez Biuro Polowań MARCO POLO. Reportaż zamieścił nasz klient, kol. Artur E. Janiga. Zachęcamy do lektury tego tekstu.

RPA

W czerwcu tego roku po raz kolejny udaliśmy się na polowanie do Republiki Południowej Afryki, do miejsca, które przyciąga jak magnes. Piękne rejony Free State i Limpopo urzekły nas jak zawsze swoimi urokami i bogactwem zwierzyny łownej. Ogromna satysfakcja z udanego polowania jak i świetnej ogranizacji zachowają się na zawsze w naszej pamięci.
© 2014 MarcoPolo Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: MadeNet.pl