Aktualności

Polowanie w Limpopo i Free State

Republika Południowej Afryki jest dla Naszego biura jednym z najczęściej wybieranych kierunków podróży łowieckich. Kolejna grupa myśliwych polowała z Naszym biurem w dzielnicy Limpopo i Free State. Zachęcamy do zapozania się ze zdjęciami z tego wyjazdu.

Polowanie na gwizdowisku jeleni sika

Grupa myśliwych z Biura Polowań MARCO POLO polowała w październiku na gwizdowisku jeleni sika. Obwód Nasz znajduje się w okolicy Mariańskich Łaźni (przy granicy z Niemcami) i jest terenem, gdzie występuje najliczniejsza populacja jelenia sika w całej Europie. Polowanie w takim łowisku podczas okresu godowego jest wspaniałą przygodą. Załączmy zdjęcia z tego wyjazdu.

Artykuł w "Braci Łowieckiej"

W sierpniowym numerze BRACI ŁOWIECKIEJ ukazał się reportaż z Naszego polowania w Rosji na sarny syberyjskie. Chętnych zapraszamy do lektury tego materiału.

Artykuł w "Braci Łowieckiej"

W czerwcowym numerze „Braci Łowieckiej” ukazał się artykuł z wyjazdu Naszej grupy myśliwych na polowanie do Azerbejdżanu na tury dagestańskie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z treścią tego reportażu.

Rosja - polowanie na głuszce i cietrzewie

W kwietniu kolejna grupa myśliwych Biura Polowań MARCO POLO uczestniczyła w polowaniu na głuszce i cietrzewie w północnej Rosji. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z tego wyjazdu. Darz Bór!
© 2014 MarcoPolo Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: MadeNet.pl