Aktualności

Rosja - polowanie na głuszce i cietrzewie

W kwietniu kolejna grupa myśliwych Biura Polowań MARCO POLO uczestniczyła w polowaniu na głuszce i cietrzewie w północnej Rosji. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z tego wyjazdu. Darz Bór!

Czechy - polowanie zbiorowe na jelenie sika

Okolice Mariańskich Łaźni to miejsce, gdzie bytuje największa w Europie dzika populacja jeleni sika. Oprócz polowań indywidualnych, nasi południowi sąsiedzi organizują też łowy zbiorowe. W styczniu grupa ok. 30 myśliwych Biura Polowań „Marco Polo” uczestniczyła w takiej właśnie zbiorówce. Ilość jeleni „wschodnich” w łowisku i na pokocie robiła wrażenie, szczególnie jeśli dodamy, iż przy takiej liczbie strzelb...

Chorwacja - polowanie na niedźwiedzie

W listopadzie kolejna grupa myśliwych z Biura Polowań „Marco Polo” odwiedziła Bałkany. Polowanie na największego drapieżnika Europy – niedźwiedzia brunatnego, zakończyło się pełnym sukcesem. Zapraszamy Państwa do obejrzenia foto-relacji z wyjazdu do Chorwacji na niedźwiedzie. Darz Bór!

Gwizdowisko - polowanie na jelenie sika

Październik to miesiąc, w którym odbywają się gody jeleni sika, czyli tzw. gwizdowisko. Jelenie sika są w Polsce rzadkością, jednak nasi południowi sąsiedzi mają bardzo liczną populację i przepiękne gwizdowiska. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z polowania w Czechach na „jelenia wschodniego” – jak często określa się ten gatunek.

Republika Południowej Afryki - Jesienna wyprawa

W październiku grupa myśliwych Biura Polowań MARCO POLO odwiedziła po raz kolejny Republikę Południowej Afryki. Polowanie było bardzo udane. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjazdu.
© 2014 MarcoPolo Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: MadeNet.pl